nigapng

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Firma została założona w 2015 roku i jest stowarzyszona w Grupie JW Projan. GC5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami w dziedzinie automatyki budynkowej. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy we współpracy z partnerskimi firmami integratorskimi.

Tworzymy rozwiązania skonstruowane na podstawie światowego standardu NiagaraAX Framework®. Jest on  całkowicie skalowalnym rozwiązaniem dla projektów każdej wielkości. Zastosowano go w ponad 400 000 obiektach na świecie – począwszy od kampusów studenckich, szpitali, szkół i apartamentowców, a skończywszy na tak dużych inwestycjach jak lotnisko Changi w Singapurze i nowym 3. terminalu lotniska w Dubaju.

Rozwiązania proponowane przez Global Control 5 Sp. z o. o. są przygotowane zgodnie ze specyfiką i indywidualnymi wymaganiami Klienta. Eksperci Global Control 5 Sp. z o. o. używając dostępnych na rynku technologii tworzą własne rozwiązania. Należą do nich między innymi kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej pod własną marką ISMA. Produkty ISMA pozwalają integratorom na tworzenie konkurencyjnych cenowo systemów sterowania wszystkimi instalacjami w budynku. Możliwość integracji systemu NiagaraAX Framework® z systemami innych producentów pozwala zarządcy budynku na elastyczny wybór produktów.