Zintegrowana platforma zarządzania budynkiem

Otwarta platforma zarządzania budynkiem została zaprojektowana w celu tworzenia komfortowych, bezpiecznych i wydajnych obiektów. Desigo CC pokrywa pełen zakres potrzeb, od systemów sterujących pojedynczą instalacją, do w pełni zintegrowanych budynków. Łatwa do zaprojektowania i obsługi, wyposażona w najnowocześniejszą technologię i funkcje, platforma Desigo CC wyznacza standardy w branży.

Otwarta platforma

Desigo CC opiera się na globalnych standardach komunikacji, takich jak BACnet, OPC, Modbus, IEC 61850, SNMP i ONVIF, co pozwala aplikacjom zewnętrznym odczytywanie i zapisywanie danych w czasie rzeczywistym za pomocą interfejsu usług sieci Web REST. Urządzenia stron trzecich wykorzystujące prawnie zastrzeżone protokoły również mogą zostać zintegrowane z Desigo CC poprzez elementy sterujące. Otwarta platforma umożliwia globalnej społeczności partnerów deweloperskich, partnerów rozwiązań, niezależnych integratorów systemów, kierowników obiektów i producentów oryginalnego sprzętu dynamiczne, kreatywne i przyrostowe opracowywanie planu zarządzania budynkiem, poprzez gromadzenie informacji i wymianę idei, produktów i usług. Centrum Aplikacji i Integracji Desigo CC zapewnia niestandardowe, przyrostowe opracowywanie i obsługę, zapewniając niezliczone innowacje oraz krótszy czas wprowadzenia na rynek nowych rozwiązań biznesowych.

Modułowy i elastyczny

Dzięki modułowej koncepcji, Desigo CC integruje jedną lub więcej technologii, rozwijanych w ramach wymogów stawianych w dziedzinie zarządzania budynkiem. Możesz w każdej chwili elastycznie dostosowywać system do nowych warunków i stopniowo włączać nowe systemy. Desigo CC jest platformą skalowalną, dopasowaną do budynków o różnych wielkościach, i może być używana również w kompleksach budynków i na kampusach. Dzięki modułowości i elastyczności Desigo CC chroni Twoje inwestycje i pomaga planować przyszłość Twoich działań. Aplikacje można w każdej chwili rozszerzyć, aby zwiększyć funkcjonalność i stopień interakcji pomiędzy różnymi dyscyplinami.

Skuteczność

Innowacyjne koncepcje projektowania sprawiają, że projektowanie za pomocą Desigo CC jest łatwe i szybkie. Zaawansowana i elastyczna koncepcja biblioteki, projektowania online, testów i symulacji minimalizuje czas uruchamiania projektu oraz przestoje. Dzięki pomocy w obsłudze zdarzeń, w tym czytelnym wskazówkom operatorów, oraz oparciu wszystkich dyscyplin na tych samych przepływach pracy, zminimalizowano wymogi szkoleniowe. Zdalny dostęp oferuje dalszą poprawę wydajności, umożliwiając osobom zarządzającym budynkiem oraz inżynierom optymalizację ustawień i monitorowanie wydajności budynku, podczas gdy przesyłanie alarmów do mobilnej aplikacji Desigo CC pozwala na podjęcie odpowiednich działań, nawet gdy jesteś w ruchu.

Przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze

Dzięki wyjątkowemu projektowi interfejsu użytkownika Desigo, spójne, zorientowane na użytkownika przepływy pracy skupiają uwagę operatora na wykonywanym zadaniu, dając mu możliwość bliższego, wspomaganego przez system spojrzenia na najważniejsze informacje. Ten sam wygląd uczucie i obsługa wszystkich podłączonych podsystemów sprawia, że uczenie się jest proste, a błędy w poleceniach, obsłudze zdarzeń, raportowaniu i tworzeniu harmonogramów stają się mało prawdopodobne. Dodatkowo wszystkie dyscypliny mogą być sterowane z jednej lokalizacji za pomocą podejścia wieloekranowego, wspieranego przez zaawansowaną grafikę wektorową, oferującego przybliżenia do najmniejszego detalu na całej powierzchni oraz wchodzenie i wychodzenie z poszczególnych dyscyplin w razie potrzeby.